6. 9. 2011

SK HC – Havlíčková Borová

Sestava:  Soukup – Staněk, Švec, Šetek, Rysl  - Zelenka, Mezera, Kůta, Suchý – Havel,    Serbus

Střídali: Růžek, Cimler, Koubek

Po velmi špatném výkonu na hřišti Budíkova přišlo v sestavě „ malé zemětřesení“. Od prvních minut nastoupili Zelenka, Mezera a také Pavel Staněk, který si o místo v základu řekl dobrými výkony v „B“ mužstvu.

Od prvních minut byli domácí aktivní a jasně lepším týmem. První gól vstřelil po chybě hostující obrany Vítek Zelenka, který využil své rychlosti a proměnil samostatný nájezd přízemní střelou k tyči.

O nevídaný moment se postaral hlavní rozhodčí zápasu pan Kopřiva, který ve 48. minutě první půle odvolal pokutový kop proti Horní Cerekvi. Tomuto verdiktu předcházela konzultace s asistentem, který viděl vše lépe. Rozhodnutí to bylo správné.

Smolné však bylo, že z následujícího rohového kopu hosté vyrovnali.

Do druhého poločasu nastoupili noví hráči. Borek Růžek přinesl do týmu potřebnou tvrdost a Tomáš Cimler se měl pokusit vymýšlet brankové situace pro naše útočníky.

V 60. a 65. minutě se před 80 diváky blýskl Michal Kůta. Vstřelil dva góly, v obou případech vystřelil z 20 metrů.

Hosté otevřeli obranu a domácí podnikali rychlé protiútoky. V největší šanci se ocitl Jarda Serbus, který nedokázal z malého vápna překonat hostujícího brankáře.

Smolný zápas odehrál brankář Miroslav Soukup. Nepovedená střela ze 30 metrů skončila za jeho zády. Všichni na stadionu zůstali v údivu, že tento lob propadl za Mírova záda.

V předchozím domácím zápase urvali cerekvičtí tři body v nastaveném čase.Tentokráte však získali bod pouze jeden. Po nepřehledné situaci před naší brankou, nedůrazném odkopu, hosté vyrovnali na 3-3.

Nejlepší hráči: Kůta Michal, Vítek Zelenka