Jdi na obsah Jdi na menu
 

Luka - HC

Starší žáci

Buwoll Metal Luka nad Jihlavou - SK Horní Cerekev  0:5 (0:3)

Branky: A.Šimák 3, Chadim, Zelenka

SK HC: Braun – M.Matějka, T.Matějka, Filsoch, Makovička – Juhász, Chadim, M.Šimák, D.Brada – A.Šimák, Zelenka, střídali: Andrle, Jirák, M.Brada

Po sérii tří náročných utkání proti kvalitním týmům jsme nastoupili proti relativně schůdnějšímu soupeři ze spodku tabulky. Předpoklady se potvrdily a od začátku jsme byli výrazně aktivnější a fotbalovější. K jasnému průběhu přispěl hned ve 3. minutě Chadim dalekonosnou střelou z poloviny hřiště… Brzy zvýšil po dobré kombinaci Zelenka a do poločasu se ještě trefil sniper A.Šimák. I přes převahu se nedá říct, že bychom předváděli supervýkon. Nechávali jsme se často ukolébat bídnou hrou soupeře, což bylo zřejmé zejména po přestávce. Skóre se i tak měnilo a A.Šimák dvěma přesnými zásahy završil hattrick. Dnešní zápas nás příliš neprověřil. Škoda, že jsme nevyužili možnosti si zastřílet a odmítli dvouciferné vítězství, na které dnes s přehledem bylo. Hráče teď čeká anglický týden a po nadcházejícím víkendu by tak mohlo být jasněji o šancích ještě promluvit do čela tabulky.

 

Mladší žáci

Buwoll Metal Luka nad Jihlavou - SK Horní Cerekev  1:3 (1:1)

Branky: M.Šimák 2, Kasal

SK HC: Bečica – Filsoch, M.Šimák, Kasal, Jirák, Andrle, Šetek, M.Brada

Mladší nastoupili bez možnosti střídání, ale odhodláni potvrdit domácí vítězství. Situace se však hned zkraje zápasu zkomplikovala, když malou domů A.Bečica odehrál jen k protihráči, který už měl v zakončení snadnou úlohu. Postupně jsme přebírali otěže zápasu. Po jedné ze střel se před brankou nejlépe zorientoval O.Kasal a svým premiérovým soutěžním gólem vyrovnal. Druhou půli jsme soupeře jasně přehrávali, ale proti změně skóre se postavila tyč a břevno. Zápas rozhodly dvě úspěšné koncovky M.Šimáka po vydařených kombinačních akcích. Zaslouženým vítězstvím jsme potvrdili příslušnost k příčkám v polovině tabulky.