Jdi na obsah Jdi na menu
 

------

 

7. kolo - 3.10.2010

 

Starší žáci: SK Horní Cerekev - Start Lukavec 2:0 (0:0)

 

Branky: Chadim (PK), A.Šimák

 

SK HC: Braun – M.Matějka, Makovička, T.Matějka, Duba - Juhász, Chadim, M.Šimák, D.Brada - A.Šimák, Zelenka

střídali: Sadílek, Jirák, Filsoch

 

Hosté se ziskem tří bodů měli být pro naše mužstvo přece jen snadnějším soupeřem. Ale opak byl pravdou. Hosté překvapili a byli našemu týmu naprosto vyrovnaným soupeřem. Do první vážnější šance se dostal náš M.Šimák, ale akci zbrkle zakončil nepřesnou střelou. V 17. minutě nám chybělo pouze trochu štěstí. Po zpětné přihrávce A.Šimáka trefil krásnou střelou Zelenka břevno. I hosté zahrozili a po chybě T.Matějky musel pěkným zákrokem zachraňovat M.Braun. Když ani Juhászova střela se nevešla do branky a tutovou šanci neproměnil zblízka M.Šimák, skončil poločas bez gólů.

V úvodu druhého poločasu přišel očekávaný nápor našeho mužstva. Po průniku J.Chadima hosté Jakuba faulovali a ten penaltu bezpečně proměnil. Hosty to ovšem nesložilo a nadále byli našemu týmu naprosto vyrovnaným soupeřem. Z jedné jejich akce dokonce trefili břevno naší branky. Z protiútoku jsme ovšem rozhodli o výsledku my. Náš nejlepší hráč J.Chadim pěkně uvolnil J.Zelenku, který našel před branku A.Šimáka a ten z výhodné pozice nezaváhal.

 

 

Mladší žáci: SK Horní Cerekev - Start Lukavec 1:7 (1:2)

 

Branky: M.Šimák

 

SK HC: Plachý - Andrle, M.Šimák, O.Kasal, Filsoch, Jirák, J.Vaněk, Sadílek, Petrák

 

Mladší žáci ani po osmé za sebou mužstvo Lukavce neporazili. V oslabené sestavě na dobře hrající mužstvo soupeře nestačili a připsali si tak druhou prohru na domácím hřišti. Ani starší žáci neměli snadnou úlohu a na výhru se pořádně nadřeli.

V oslabené sestavě, kde citelně chyběl brankař A.Bečica, naši hráči zápas nezvládli. Náš tým se sice dostal do vedení, když míč po střele M.Šimáka se odrazil od hostujícího hráče do branky. Poté ale po nepříliš nebezpečné střele se radovali hosté. Po výměně brankaře se na dalším gólu podepsal J.Petrák, který daleko před brankou na vysoký míč nedosáhl. Jirka svoji chybu však v nastávajících minutách několikrát napravil, když byl naším nejlepším hráčem.

Druhý poločas byl již v režii v pohodě hrajících hostů a góly na našem kontě zastavila až píšťalka rozhodčího, která znamenala konec zápasu. Premiéru si v našem dresu odehrál Ondřej Kasal. Ondrovi přejeme v dalších zápasech hodně sportovních úspěchů.

 

------

 

 

6. kolo - 25.9.2010

 

Starší žáci: Slavoj Polná - SK Horní Cerekev 1:3 (0:2)

 

Branky: A.Šimák, Zelenka, T.Matějka

 

SK HC: Braun – M.Matějka, Makovička, T.Matějka, Duba - Juhász, M.Šimák, A.Šimák, Andrle – Zelenka, Filsoch

střídali: Sadílek, M.Brada

 

V základní sestavě nastoupili tři mladší žáci, kteří měli v nohou předchozí zápas. Těsně před zápase musel odstoupit pro zranění J.Chadim. To nebyly příliš optimistické vyhlídky před nastávajícím soubojem. Úvod zápasu patřil domácím, kteří nás zatlačili na naší polovinu. Asi po deseti minutách jsme se přece jen osmělili a domácí tlak otupili. Od vedoucího gólu domácích nás zachránilo břevno. První náznak šance jsme měli po úniku Zelenky, ale Jirka přehodil vybíhajícího brankaře i branku. Domácí opět přitlačili a zejména po naší pravé straně jsme měli problémy s rychlým útočníkem Polné. Vše ovšem řešil s přehledem hrající T.Matějka, a tak na našem kontě byla stále nula. Po půlhodině hry přišel nečekaně náš vedoucí gól. Po trestném kopu T.Matějky se dostal k míči A.Šimák a propálil domácího brankaře. Domácí odpověděli tlakem a o po teči Šimáka se dostal úplně sám před Brauna útočník, ale zbrkle přestřelil. Potom přišel další šok pro domácí. Opět po trestném kopu T.Matějky míč pouze nadzvedl domácí stoper, souboj s brankařem vyhrál důrazný M.Šimák a odražený míč pohodlně dal do prázdné branky J.Zelenka. Druhý poločas se čekal nápor domácích, ale ten už jsme odehráli naprosto vyrovnaný s minimem šancí pro domácí. A opět jsme se radovali my, když po rohovém kopu Zelenky si naběhl na přední tyč T.Matějka a nekompromisně zavěsil. Bylo jasné, že domácí už na zvrat proti našemu nadšeně bojujícímu mužstvu mít nebudou. Ti pouze snížili v poslední minutě z trestného kopu, když Braun na střelu pod břevno nereagoval. Obdivuhodný byl výkon všech mladších žáků, kteří příkladně bojovali po předchozím odehraném zápase.

 

 

Mladší žáci: Slavoj Polná - SK Horní Cerekev 1:4 (0:0)

Branky: M.Šimák 2, Brada, Jirák

SK HC: Bečica - Andrle, Filsoch, Jirák, J.Vaněk, M.Šimák, M.Brada, Sadílek, Plachý

Postavení v tabulce naznačovalo, že favoritem je naše mužstvo. Polná získala pouze jeden bod a je na posledním místě. Snad pod tímto dojmem odehrálo naše mužstvo první poločas. Scházelo nasazení, pohyb a hra našeho týmu nebyla dobrá. Do první velké šance se dostal po centru Brady Sadílek, ale sám před brankařem přestřelil. I domácí zahrozili a míč skončil na břevně naší branky. Až do dvacáté minuty jsme si nevytvořili další šanci, naopak domácí pálili těsně vedle. V poslední desetiminutovce se přece jen naši probudili a gól byl na spadnutí. Během jedné minuty nastřelil Brada dvakrát tyč. Po faulu na Vaňka jsme kopali penaltu, ale Vaněk jí nekopl dobře a brankař míč vyrazil. V posledních dvou minutách nedostali míč z bezprostřední blízkosti do branky Brada a ani Sadílek. Také druhý poločas jsme nezačali dobře a prvních deset minut nemělo ani jedno mužstvo brankovou příležitost. Potom ale po uličce Sadílka se konečně trefil Brada a rázem bylo na hřišti pouze naše mužstvo. Během dalších tří minut jsme zvýšili až na 3:0 a o zápase bylo rozhodnuto. Nejdříve na 2:0 dal po samostatné akci M.Šimák a vzápětí po centru Jiráka opět Matěj dal na 3:0. Úspěšnou desetiminutovku ukončil po rohovém kopu D.Jirák. O vychytanou nulu přišel v poslední minutě Bečica, když po rohovém kopu se míč odrazil od zad domácího hráče a skončil v naší brance.

 

------

 

 

5. kolo - 20.9.2010

 

Starší žáci: SK Horní Cerekev - SK Buwoll Metal Luka nad Jihlavou 6:2 (3:2)

 

Branky: Makovička, Chadim (1xPK), Zelenka 2

 

SK HC: Braun – Filsoch, D.Brada, T.Matějka, Duba - A.Šimák, Chadim, M.Šimák - Juhász, Makovička, Zelenka

střídali: Sadílek, M.Brada, Jirák

 

Naši hráči si vzpomněli na kvalitní výkon proti Speřicím a na hosty z Luk od začátku vlétli. Již v 8. minutě uklidil R.Makovička k tyči přízemní centr zleva. Hned za minutu jako přes kopírák stejný hráč zvýšil. Po čtvrthodině se uvolnil Chadim a vytřel šibenici hostující branky. Vypadalo to na debakl, ale opak byl pravdou. Luka dokázala do přestávky po našich individuálních chybách snížit na rozdíl jediného gólu. Po změně stran jsme soupeře přehráli a dalšími třemi brankami vyšperkovali konečný výsledek.(RŽ)

 

 

Mladší žáci: SK Horní Cerekev - Buwoll Metal Luka nad Jihlavou 3:1 (1:1)

 

Branky: M.Šimák 2, Vaněk

 

SK HC: Bečica - Andrle, Filsoch, Jirák, J.Vaněk, M.Šimák, M.Brada, Sadílek, Petrák, Plachý

 

Mladší si zatím v soutěži vedou skvěle a bilanci chtěli vylepšit i doma. Nebylo to však vůbec snadné. Hosté brzy vedli, a přestože jsme měli častěji míč na svých kopačkách, každý jejich útočný výpad byl nebezpečný. Hráli jsme však trpělivě, ani střelba nechyběla. Vyrovnávací gól zajistil M.Šimák po pěkné kombinační akci na několik doteků. Také ve 2. půli byl výsledek dlouho na vážkách. Vedení na svou stranu jsme strhli brankou Vaňka a klid do našich řad přinesl přímý kop M.Šimáka, který s přispěním teče skončil v síti.(RŽ)


------

 

4. kolo - 12.9.2010

 

 

Mladší žáci: Družstevník Velký Beranov - SK Horní Cerekev 1:2 (1:0)  

 

Branky: Jirák, Sadílek

 

SK HC: Bečica - Andrle, Filsoch, Jirák, J.Vaněk, K.Vaněk, M.Brada, Sadílek, Petrák, Plachý

 

Mladší tentokrát dvojzápas začínali a nastoupili proti dosud jednobodovému soupeři. Hned v úvodu jsme využili špatné rozehrávky brankáře a vstřelili vedoucí gól, který rozhodčí nejprve uznal a následně, po smlouvání domácích trenérů, nepochopitelně odvolal!!! Argumentace domácích byla v tom smyslu, že ještě dostatečně neznají pravidla hry v kategorii mladších žáků (pozn.: brankář položí z ruky míč na zem a tím je rozehráno)... Křivda nás trochu vyvedla z koncentrace a nedostávali jsme k souvislému tlaku a do zakončení. Navíc po ztrátě míče v prostoru před brankou přišel trest v podobě inkasované branky. Přestávka našemu týmu pomohla, začali jsme soupeře rychlou kombinací přehrávat. Vyrovnávací gól ale přišel po nečekané střele Jiráka ze střední vzdálenosti, kterou si brankář od tyče srazil do branky. V samém závěru jsme se dočkali vítězného gólu, když se po vybídnutí M.Brady řítil do samostatného nájezdu Sadílek a zkušeně podél brankáře zajistil tři body. (RŽ)

 

Starší žáci: Družstevník Velký Beranov - SK Horní Cerekev 4:0 (2:0)

 

SK HC: Braun – Makovička, D.Brada, T.Matějka, Duba - Filsoch, M.Brada, Chadim, Juhász - Sadílek, Zelenka

střídali: Jirák, Andrle

 

Sestava starších byla poznamenaná hned třemi absencemi (bratři Šimákové, M.Matějka), a tak vypomoci museli mladší žáci s předchozím zápasem v nohách. Celý první poločas jsme, dá se říci, prospali. Průměrný výkon domácích stačil na dvougólové vedení, když jsme nebyli schopni dobře zakombinovat a udržet míč vepředu a přetížená obrana tak nakonec chyby vyrobila. Bouřka v kabině přinesla zlepšený výkon po změně stran. Sadílek šel sám na gólmana, trefil jen jeho náruč, chvíli nato Zelenka taktéž v samostatném nájezdu orazítkoval tyč. V době největšího náporu jsme doplatili na neschopnost domácího pomezního, který stál na půlící čáře, místo aby sledoval metrový ofsajd beranovských. Akce skončila třetím gólem v naší síti a tím prakticky skončily i naděje na lepší výsledek. Naši už na zvrat utkání neměli sil, čehož soupeř využíval a třikrát šel sám na M.Brauna. V jednom případě byl úspěšný a dal tak výsledku konečnou podobu. Domácí vyhráli zaslouženě, byli nebezpečnější v útočné fázi, nás mohou mrzet nevyužité šance krátce po změně stran.(RŽ)

 

------