Jdi na obsah Jdi na menu
 

------

 

9. kolo – 2.10.2010

 

SK Horní Cerekev B - ZD Nová Cerekev 5:2 (1:0)

 

Branky: Macík 2, Podařil, L.Musil, Koten

 

SK HC: T.Faltýnek – Loukota, Koten, Petrák, M.Ošanec – Havel (O.Musil), L.Musil, Macík, Cimler (Zadák) - Rysl, Podařil

 

Rozhodčí Čamra, ŽK 2:7, ČK 1:3 (90. Loukota)

 

Záchranářské body zůstali doma. To je stručná charakteristika zápasu v němž hned 4 hráči nedohráli zápas. Naše mužstvo sice odskočilo od spodní příčky, ale po dalším zápase může být všechno jinak. V každém případě je tady impuls, který by mohl naše mužstvo povzbudit v dalších bojích o body. Na důležitý souboj se soupeřem stejně ohroženým jako naše mužstvo, vyrukoval náš tým v silné sestavě. V brance se poprvé představil T.Faltýnek, dále nastoupili dva hráči A mužstva J.Havel a P.Rysl. Nejdůležitější byl ale pro naše mužstvo návrat M.Macíka. Mužstvo mělo opět vůdce, kterého tak v předešlých zápasech postrádalo. První poločas jsme sice odehráli s mírnou převahou v poli, ale hostující tým pozorně bránil a mnoho nám toho nedovolil. Do první šance se dostal J.Havel, který se ocitl v dobrém postavení před brankařem, ale jeho střela postrádala větší razanci. Do další dobré šance se dostal Rysl po centru Kotena, ale míč z jeho hlavy skončil nad brankou. I hosté zahrozili, když hostující Sůva obešel na brankové čáře Loukotu, ale jeho přízemní přihrávka nikoho nenašla. Další šance hostů přišla po půlhodině hry, ale náš Faltýnek v souboji s Němcem vyšel vítězně. V poslední minutě se prosadil náš Macík, který po dlouhé přihrávce Kotena obešel i brankaře a úhlu poslal naše mužstvo do vedení.

Hned po přestávce jsme se radovali podruhé. Střídající O.Musil našel na hranici penalty T.Podařila, který umístěnou střelou k tyči nadal hostujícímu brankaři šanci. V 50. minutě jsme hned dvakrát vyzkoušeli pozornost brankaře hostů. Nejdříve střelu O.Musila vyrazil s námahou na roh a vzápětí krásná střela Kotena orazítkovala břevno hostující branky. I hosté zahrozili, ale Faltýnek byl opět na místě. V 58. minutě si vyšlápl na Podařila hostující Sochor a po druhé žluté musel předčasně do kabin. Přesilovku využili naši okamžitě. Na trestný kop Macíka si naběhl L.Musil a umístěnou střelou skóre navýšil. Ovšem ani za stavu 4:0 to hosté nevzdali a během dvou minut snížili na rozdíl dvou gólů. Naši ihned po druhém gólu hostů ale zvýšili Kotenem na 5:2. Závěr zápasu ovšem hosté nezvládli. Po zbytečných protestech museli opustit hřiště další dva jejich hráči a dohrávali v osmi. Našemu mužstvu tak usnadnili cestu k vítězství. I nám se nevyhnulo vyloučení a v poslední minutě se po druhé žluté kartě poroučel Loukota. Naše mužstvo tak na sedmý pokus konečně vyhrálo v domácím prostředí nad Novou Cerekví.


------ 

 

8. kolo – 26.9.2010

 

Sokol Čejov - SK Horní Cerekev B 6:1

 

Branka: Koten

 

SK HC: Zadák – J.Kříž, Petrák, Podařil, M.Ošanec – Jan Plachý, Cimler, P.Chadim – Koten, O.Musil (Rysl), Loukota

 
Nic nového v našem B mužstvu. Venku vyšlo opět naprázdno a na hřišti posledního Čejova nestačilo na domácí a přijelo s pěkným přídělem. V sobotu hostí dalšího adepta na spodní příčky tabulky. Vítězství je skoro povinností, ale jednoduché to určitě nebude. Jediný, kdo zahrál, byl Tomáš Petrák. Jinak výkon zbytku mužstva je bez komentáře.(J.O.)

------

 

7. kolo – 19.9.2010

 

Start Lukavec B - SK Horní Cerekev B  3:1 (1:1)

 

Branka: P.Chadim

 

SK HC: Zadák – O.Zelenka, Rysl, Podařil, Loukota – O.Musil, Cimler, Havel - R.Vltavský, L.Musil, P.Chadim

 

Naše rezerva opět vyšla naprázdno a stejně jako z Mnichu přijela s vyloučeným hráčem. V dalším zápase v Čejově to opět nebude lehké a náš tým čeká souboj o poslední místo v tabulce. Začátkem utkání se nám dařilo kombinovat a hrát docela dobrý fotbal. Ale obrany na obou stranách fungovaly poměrně spolehlivě, a co nestihli ubránit domácí hráči, to zvládl s přehledem jejich pomezní. Po půl hodině hry se překvapivě ujali vedení domácí, když se nepříliš prudká ani umístěná střela z dálky ocitla k údivu všech v naší brance. Naši pokračovali v dobývání soupeřovy branky a domácí se čím dál častěji uchylovali k nedovoleným obranným zákrokům. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat, když ze samostatného úniku nadvakrát skóroval mladý P. Chadim. Po přestávce jsme poměrně rychle inkasovali, když domácí sice dali gól z ofsajdového postavení, ale rozhodčí ho uznal, tak platil. Potom přišla situace, kdy domácí útočník mimo hru zákeřně udeřil Rysla do obličeje a náš otřesený stoper musel bohužel opustit hřiště a tento zákrok prošel bez povšimnutí rozhodčího. Asi po pěti minutách byli ještě po vzájemném napadení vyloučen náš R.Vltavský a hráč Lukavce. Ve hře v deseti jsme měli ještě nejméně tři gólové šance, ale i soupeř jednu tutovku zahodil a jednou, když se mu podařilo dokonale rozebrat naši obranu, zvýšil na konečných 3:1. Poté jsme ještě měli šance, ale štěstí nám nepřálo. A tak jsme opět odjížděli ze hřiště soupeře s prázdnou.

------

 

5. kolo – 11.9.2010

 

SK Horní Cerekev B - Vysočina Petrovice 0:4 (0:2)

 

SK HC: Zadák – Loukota, Bock, Petrák, M.Ošanec (46.Faltýnek) – O.Musil, L.Musil, Cimler, P.Chadim (46.Salava) -  Podařil, Koten

 

Potřetí se našemu mužstvu v domácím prostředí vyhrát nepodařilo. Náš tým teď čekají dva zápasy na hřištích soupeřů a pokud vyjde naše mužstvo naprázdno i venku čeká ho v tabulce nepříjemný pád.

V prvních dvaceti minutách se nedělo na hřišti nic mimořádného. Snad jen střela L.Musila z 20 metrů vylekala brankáře. Jako první udeřili hosté. Po špatné rozehrávce L.Musila se hostující útočník prosadil středem naší obrany až před Zadáka a s přehledem skóroval. Za šest minut se opět radovali hosté, když přízemní centr přes celou naší branku doklepl z blízka úplně volný hráč Petrovic. Naše mužstvo vývoj zápasu zaskočil a zejména v útočné fázi jsme nebyli vůbec nebezpeční. Snížit jsme mohli těsně před koncem, ale přízemní prudkou přihrávku Kotena, která prošla celým pokutovým území hostů, nikdo nedokázal tečovat.

Do druhého poločasu jsme přeházeli sestavu a do hry přišel M.Faltýnek s úkolem vylepšit útočnou fázi. Byli jsme sice aktivnější, ale po dvou akcích Podařila nikdo nedokázal zakončit slibně se rozvíjející útok. V 58. minutě však přišla další chyba. Na vlastní polovině ztratil míč Cimler a hostujícího útočníka v šestnáctce nikdo nedokázal ubránit - 0:3. Velkou příležitost snížit nepříjemný stav měl Faltýnek, který se po chybě stopera dostal sám před vybíhajícího brankaře, ale míč skončil pouze na břevně. Bylo jasné, že naše mužstvo na zvrat v tomto zápase již nemá. V pohodě hrající hosté naopak svůj náskok zvýšili po střele z rohu malého vápna. Faltýnek měl další možnost alespoň dát čestný úspěch, ale další jeho lobovaný míč skončil tentokrát nad brankou. Vítězství hostujícího mužstva je naprosto zasloužené. Našemu mužstvu chyběli tentokrát hráči, kteří by mužstvo vyburcovali a hostující obranu dostali pod tlak.

------

 

 

5. kolo – 5.9.2010

 

Sokol Mnich - SK Horní Cerekev B 2:1 (0:0)

 

Branka: Martínek

 

SK HC: Zadák – Loukota, Koten, Martínek, O.Zelenka – P.Chadim, Rysl, O.Musil (L.Vltavský), Faltýnek (Salava) - R.Vltavský, Podařil

 

ČK 0:1 (75. L.Vltavský), rozhodčí Klubal

 

Naše rezerva stále čeká na první body ze hřiště soupeře. I tentokrát měla k zisku blízko, ale opět ji přibrzdilo vyloučení, tentokrát L.Vltavského. Narazili jsme opět na hratelného soupeře. A jak se dalo očekávat, na méně hratelný terén. V prvním poločase se hráči Mnichu přece jen dostávali do vyloženějších šancí. Chybnou rozehrávku zálohy musel hasit za cenu žluté karty Loukota a o chvíli později nařídil sudí penaltu za faul Martínka v pokutovém území. J.Zadák však naše podržel a střelu vyrazil. Ve druhém poločase jsme měli více tutových šancí, ale nedařilo se nám je proměňovat. Po pěkné kombinaci se podařilo jít do vedení domácím. V 60. minutě jsme vystřídali O.Musila, který chvíli před tím pěknou střelou orazítkoval spojnici soupeřovy branky. Na hřiště šel L.Vltavský, který se po dvou minutách nechal vyloučit za urážku rozhodčího. I v deseti jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř nám bohužel vstřelil druhý gól. V 85. minutě se konečně prosadil Martínek. Rozhodčí ale okamžitě po rozehrání zápas ukončil, takže jsme se z venku opět vrátili bez bodu. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon našeho brankáře Jirky Zadáka.(JO)

------