Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kamenice

II. jarní kolo

SK HC – Kamenice n/L  0:3 (0:0)

sestava :

Soukup - Havel, Mezera, Šetek, Suchý - Cimler, Kůta, Růžek, Koten - Zelenka, Serbus

střídající hráč : Plachý Jan

chyběli : Staněk, Martínek, Plachý Jar., Vondráček, Rysl


Okresní derby v rámci I. B nepřineslo skvělou fotbalou podívanou, naopak urputný boj. Na stadionu za nádražím se sešla zhruba stovka fanoušků, která čekala tři body.

O výsledku 0-3 rozhodli sudí zápasu.
První gól padl z pokutového kopu, který hráč Tesař nafilmoval. Po rychle rozehraném trestném kopu došlo k nepatrnému kontaktu Josefa Kotena s hráčem Tesařem, který se ochotně poroučel k zemi.Rozhodčí Švehla na jeho lest skočil a odpískal penaltu. Tu se štěstím proměnil zkušený Petr Zahradník v 52 minutě.
Za druhý i třetí gól mohou hráči Kamenice poděkovat asistentovi na pomezí. Oba góly padly z ofsajdu. Celý stadion viděl dvě pochybení pana rozhodčího.

Všude na světě padají góly dvěma způsoby : a) chybou bránících hráčů b) chybou rozhodčích
Je statisticky dokázáno, že v ČR za jediný víkend padne cca 2000 sporných gólů. O tomto víkendu tři z nich padly na cerekvickém hřišti.

Cerekev byla první poločas lepším celkem. Vyhrávala vzdušné souboje v obraně a středopolařům se dařilo vybojovat spoustu míčů. Domácí měli i dvě vyložené šance.
Hned ve 2. minutě zahrával Lukáš Suchý standartní situaci a jeho parádní centr se snažil umístit Borek Růžek k tyči kamenického brankáře. Bohužel netrefil branku z malého vápna.
Klíčový moment zápasu zazdil trápící se Vítek Zelenka. Krásně si zpracoval přihrávku na prsa a řítil se sám na brankáře, ale jeho lob nebyl dostatečně vysoký a brankář ho v klidu zachytil.

Kameničtí hráči ani jednou za zápas nevystřelili na Miroslava Soukupa. Míra musel pouze jednou zasáhnout při prudkém centru Tesaře.

Domácí trenéři měli k dispozici pouze jediného hráče na střídání. Zbytek hráčů na marodce, popř. pracovní povinnosti.

Příští týden cestuje A tým do Pacova. Sestavit základní jedenáctku nebude lehké, neboť máme další absentující hráče.(JM)