Jdi na obsah Jdi na menu
 

HC-Světlá

Starší žáci

 

SK Horní Cerekev – FK Sklo Světlá nad Sázavou  8:1 (3:1)

Branky HC: A.Šimák 3, M.Šimák, D.Brada 2, Chadim

SK HC: Braun – M.Matějka, T.Matějka, Duba, Makovička, Chadim, M.Šimák, Juhász, A.Šimák, D.Brada, Zelenka, na střídání: Filsoch, Andrle, Jirák, Nikodým

Sezóna se chýlí ke svému závěru. K vloženému středečnímu utkání k nám dorazili „skláři“ ze Světlé a otevírala se tak ideální šance k reparátu za nevydařený mač s Přibyslaví. Přestože jsme si vytvořili územní převahu, potkala nás tradiční bolest posledních kol. Moc dlouho trvá, než se na hřišti „rozkoukáme“ a začneme produkovat svou hru, která nám přináší úspěchy a pro kterou máme vhodné typy hráčů. Teprve ve 20. minutě se ujala střela A.Šimáka. Předtím jsme však díky skvělému zákroku Brauna přečkali samostatný nájezd urostlého hostujícího útočníka. Důležitý druhý gól přidal štírek M.Šimák. Vzápětí jsme znovu pohořeli v obraně, což mělo za následek další dva samostatné úniky hostí. Ten druhý (v pořadí tedy třetí…!) již Světlá proměnila ve snížení. Náš tlak ale narůstal a neúnavný J.Zelenka z pravé strany zásoboval soupeřovo pokutové území nebezpečnými centry. Ještě do půle jsme znovu M.Šimákem zvýšili. Po změně stran už jsme směrem „dolů“ Světlou přejeli. Pěknými kombinacemi jsme přiváděli bezradnou světelskou obranu k zoufalství. Jen díky často vychýlené mušce si hosté k řece Sázavě neodvezli dvouciferný příděl. V neděli nás čeká poslední zápas v základní skupině na pelhřimovské půdě a stále existuje šance posunout se z bronzové příčky výš! Po víkendu bude také zřejmé, se kterým týmem skupiny A budeme bojovat o konečné umístění v I. třídě.

 

Mladší žáci

SK Horní Cerekev – FK Sklo Světlá nad Sázavou  2:4 (2:2)

Branky: Filsoch 2

SK HC: Bečica – Filsoch, M.Šimák, Kasal, Jirák, Andrle, Nikodým, M.Brada, Petrák, J.Brada, Šetek, J.Vaněk, K.Vaněk

Mladší nastoupili tentokrát jako první a do papírově silnějšího soupeře se bez bázně zakousli. Po dvou trefách tradičního střelce Filsocha jsme si vytvořili výbornou pozici pro další vývoj zápasu. Bohužel, ještě do přestávky hosté s notnou dávkou štěstí vyrovnali. Po přestávce si Světlá již mírnou převahu vytvořila. A.Bečica několika skvělými zákroky držel svůj tým v naději na dobrý výsledek. Hosté ale v rychlém sledu dvěma trefami zápas rozhodli a zůstali jsme tak bez bodu. Je velmi pozitivní, že bojovnost našim znovu nechyběla.