Jdi na obsah Jdi na menu
 

HC-Přibyslav

Starší žáci

 

SK Horní Cerekev – SK Přibyslav  2:5 (0:1)

Branky HC: A.Šimák 2

rozhodčí Prokop, 20 diváků

SK HC: Braun – M.Matějka, Duba, Filsoch, Andrle, Makovička, Chadim, M.Šimák, A.Šimák, D.Brada, Zelenka, na střídání: M.Brada, Jirák

V případě vítězství nad silnou Přibyslaví jsme si mohli v našlapané tabulce zajistit velmi výhodnou pozici do závěrečných kol, neboť duo týmů před námi čekal vzájemný zápas. Utkání nás ale nezastihlo v nejlepším rozpoložení. I přes nepříliš kvalitní kombinaci jsme si vytvářeli příležitostí na dva zápasy. V první půli A.Šimák 3x a D.Brada 2x mohli ve stoprocentních šancích dát utkání jasnou podobu. Udeřilo však na druhé straně, když se hosté sérií přesných přihrávek propracovali až do šestnáctky a otevřeli skóre. Začátek druhého poločasu zkřehlé diváky patřičně rozehřál a dva góly A.Šimáka v rychlém sledu znamenaly obrat v utkání. Místo kanonády (podobné zápasu s Polnou) jsme nepochopitelně přestali hrát. Byli jsme pozdě u míče a místo rychlé kombinace jsme to zkoušeli kličkami do hráčů. Hosté i přes výškový hendikep nevynechali jediný souboj a v práci s míčem byli najednou jasně lepší. To se projevilo i na skóre, které po pěkných kombinačních akcích utěšeně narůstalo. Naši tentokrát již na zvrat neměli sil a kalich hořkosti si až do dna vypili v podobě páté branky v poslední vteřině zápasu.

 

Mladší žáci

SK Horní Cerekev – SK Přibyslav   1:6 (1:2)

Branka: O.Kasal

SK HC: Bečica – Filsoch, M.Šimák, Kasal, Jirák, Andrle, Nikodým, M.Brada, Petrák

Že to nebudou mít naši mladší proti vedoucímu týmu tabulky lehké, se dalo očekávat. Tým byl oslaben několika absencemi, navíc někteří měli v nohách celý zápas za starší. Na hřiště ale vyběhla parta bojovníků, která v první půli sehrála s favoritem rovnocennou partii. Hosté brzy vedli, následně přidali druhý zásah, ale také naši se dokázali dostávat k ohrožení branky. Pohotová dorážka O.Kasala znamenala snížení stavu. Po změně stran už byla zřetelná vyspělost soupeře a tak i přes naši snahu jsme dalším brankám za zády „ejbího“ nezabránili. Zápas ale přinesl potvrzení známé pravdy, že hrát se dá s každým. Třeba hned příště dokážeme této zkušenosti využít.