Jdi na obsah Jdi na menu
 

HC - Polná

Starší žáci

 

SK Horní Cerekev – Slavoj Polná   9:1 (1:1)

Branka: A.Šimák 3, M.Brada 2, Chadim 2 (1x PK), M.Šimák, Zelenka – Štohanzl

rozhodčí Šimák, 30 diváků

SK HC: Braun – M.Matějka, T.Matějka, Duba, Filsoch, Juhász, Chadim, M.Šimák, A.Šimák, D.Brada, Zelenka, na střídání: M.Brada, Andrle, Jirák

Na závěr anglického týdne k nám zavítali fotbalisté z 5-ti tisícové Polné, kteří okupují střed tabulky. Začali jsme zostra a několik závarů a střel dávalo tušit, že na gól nebudeme čekat dlouho. Opak byl však pravdou a hosté z ojedinělé akce otevřeli gólový účet. To nás vyvedlo z míry a přestali jsme předvádět svou hru. Převahu jsme sice nadále měli, ale časté pokusy kombinovat středem přes zhuštěnou hostující obranu ke gólu nevedly. Až v závěru 1. půle přišel zřejmě klíčový okamžik zápasu. Přetažený centr z levé strany na prsa zpracoval M.Brada a razantním obloučkem k zadní tyči vyrovnal.

V kabině bylo rušno a tak bylo jen otázkou, zda kluci dokážou trenérovy rady přenést na hřiště. Realita předčila všechna očekávání. Brzy jsme se ujali vedení a hosté si museli připadat jako na kolotoči. Akce střídala akci a díky poctivému držení postů a úspěšné kombinaci jsme do polenské svatyně sypali jednu krásnou branku za druhou. Nakonec z toho bylo devět zářezů na pažbě a dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

 

Mladší žáci

SK Horní Cerekev – Slavoj Polná   4:2 (2:0)

Branky: M.Šimák, Filsoch, M.Brada, Sadílek – Vacek, Cedník

SK HC: Bečica – Filsoch, Koníř, M.Šimák, Kasal, Jirák, J.Vaněk, K.Vaněk, Andrle, Šetek, Sadílek, M.Brada

Mladší žáci zvládli další zápas, naplno bodovali a do série utkání se silnými týmy můžou nastupovat s otevřeným hledím. Od úvodu jsme přebírali iniciativu, ale dlouho se nedařila finální přihrávka. Pomohly až dva vydařené střelecké pokusy M.Šimáka a Filsocha. Ve druhé půli jsme dalšími dvěma góly vývoj zápasu nastartovali k jasnému výsledku. Bohužel přišlo uspokojení a soupeř si začal stále častěji vytvářet brankové situace. Podařilo se mu dokonce snížit na rozdíl dvou branek. Další zdramatizování zápasu jsme už nedopustili a tak vcelku zasloužené vítězství bylo na světě.