Jdi na obsah Jdi na menu
 

HC - Luka

SK HC – Luka nad Jihlavou          1 – 1    ( 0 – 1)

 

Sestava :  Soukup -   Havel, Staněk, Šetek, Zelenka   -  Cimler, Mezera, Kůta, Plachý Jan –

                                   Růžek, Martínek

 

Střídající hráč :  ve 30. min   Chadim Pavel  nahradil Michala Martínka

 

Chybějící hráči : Vondráček Libor

                            Serbus Jarda

                            Rysl Pavel

 

 

 

Na krásně připraveném hřišti, za úmorného počasí, před 70 diváky se sehrálo další kolo I.B třídy. Cerekvičtí po sérii remíz a porážce v minulém kole na hřišti vedoucího celku chtěli na domácí půdě zvítězit. V sestavě se objevil po dlouhé době Michal Martínek, post pravého obránce zaujal Jakub Havel a levého obránce si zkusil zahrát Vítek Zelenka. Především Vítek byl na začátku utkání velmi vidět. Snažil se o zakončení ze střední vzdálenosti v ofenzívě a pracoval také velmi dobře v obraně.

Počáteční tlak domácích úspěch nepřinesl (v dobrých příležitostech se ocitli Michal Kůta a Borek Růžek). Hosté hrozili rychlými přechody do útoku. Jeden takový se jim povedl v 16. minutě. Centrovaný míč si do vlastní branky srazil Mezera.

Domácí měli štěstí při dalším rychlém průniku hostů. Chytrou narážečkou překonali domácí stopery, ale útočník samostatný nájezd na Míru Soukupu neproměnil (lob šel těsně nad branku).

V prvním  poločase stojí za zmínku ještě jedna akce. Tou se domácím fanouškům předvedl Tomáš Cimler. Jeho krásná střela z 25 metrů skončila na břevně hostující branky.

 

Na rozdíl od prvního poločasu měli ve druhém poločasu převahu domácí. Změny na dvou postech se ukázaly být rozhodující. Vítek Zelenka se posunul na post běhavého záložníka a Jakub Havel z obrany do útoku.

Na obou stranách viditelně docházely fyzické síly, přesto se domácí za svou bojovnost dočkali vyrovnávací branky. Pohlednou akci začal svým průnikem do přehuštěné obrany Michal Kůta, natáhl na sebe dva protihráče, vtipnou přihrávkou našel na křídle volného Jakuba Havla, který přesnou přihrávkou našel před brankou volného Vítka Zelenku, a ten vyrovnal. Krásný gól.

 

V závěru měli domácí štěstí. Poslední střela celého utkání skončila na spojnici břevna a tyče branky Míry Soukupa, který se jen ohlédl a nevěřícně kroutil hlavou, jak tato střela, která směřovala z jeho pohledu mimo branku, byla nebezpečná.

 

 

Děkujeme fanouškům za návštěvu.