Jdi na obsah Jdi na menu
 

HC - Černovice

SK HC  -  SOKOL ČERNOVICE 1 -  1    ( 0 – 0)

 

 

Sestava:  Soukup -  Rysl, Šetek, Staněk, Vondráček – Koten, Růžek, Kůta, Cimler –

                                Zelenka, Havel

 

 

Střídající hráči: Plachý Jan, Mezera

 

 

Na perfektně připraveném trávníku jsme sehráli nejhorší letošní zápas. Utkání plné chyb, nepřesných přihrávek, hádek mezi jednotlivými hráči, hádek mezi hráči a diváky, by se nemělo už opakovat. Porovnáme – li domácí zápasy se zápasy na hřištích soupeřů, vyplývá nám několik poznatků. Tým hraje venku uvolněněji, nekomplikuje si rozehrávku, řeší situace jednodušeji, hraje disciplinovaněji a plní taktické pokyny.

 

Přestože hráli cerekvičtí špatně, vytvořili si v prvním poločase dvě stoprocentní gólové šance.

Krásnou přihrávku za obranu Černovic vymyslel Pavel Staněk, bohužel Pepa Koten z jasné gólové šance neskutečně přestřelil. O několik minut později vyzrál Jakub Havel na offside- systém hostů a rozběhl se sám na brankáře Vošahlíka. Bohužel nevystřelil, ale přihrával svému parťákovi z útoku Vítkovi Zelenkovi, který však na přihrávku nedosáhl.

V čem byly Černovice lepší? Především v kombinaci na útočné polovině. Nebezpeční byli v kolmých přihrávkách za obranu. Ve dvou případech je chybně zastavil asistent rozhodčího.

 

Po přestávce došlo v týmu domácích ke dvěma změnám: Pavla Rysla nahradil „Eda“ Plachý a Vítek Zelenka si prohodil místo v sestavě s Pepou Kotenem.

 

První gól vstřelili hosté. Běžela 60. minuta utkání, domácí prohráli souboj uprostřed hřiště, v tu chvíli se v pozici stopéra ocitl Tomáš Cimler, kterého hokejovým bodycheckem na hranici velkého vápna odstavil černovický útočník a střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

Vyrovnávající gól si domácí schovali na 80. minutu. Netradičně hlavou se trefil po autovém vhazování Michala Kůty střídající „Eda“ Plachý.

 

Nezáživné utkání se v posledních deseti minutách změnilo v bláznivou honičku za třemi body. Nejprve hosté nastřelili břevno, pak domácí neproměnili samostatný nájezd (brankář hostů Karel Vošahlík předvedl proti Vítkovi Zelenkovi skvělý zákrok) a ještě v nastaveném čase hlavičkoval ze dvou  metrů „dlouhán“ Borek Růžek těsně mimo tyče černovické brány.

 

Do utkání nemohl zasáhnout Jarda Serbus. O jeho zranění jsme informovali již minule. Přejeme brzké uzdravení.